Manicure

Przedłużanie paznokci Dual Formami - łatwo i szybko

Przedstawiamy Wam wyjątkowe rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę związaną z przedłużaniem paznokci! Tak to możliwe! Przedłużanie paznokci może być szybkie, łatwe i bezstresowe na tyle, że bez problemu można przeprowadzić je we własnym zaciszu domowym. Tym wyjątkowym produktem ułatwiającym cały proces są DUAL FORMY. To coraz częściej wybierane rozwiązanie przy przedłużaniu paznokci, które oprócz zaoszczędzenia dużej ilości czasu pozwala również na wykonanie idealnego kształtu.

Zalety dual form

Największymi zaletami tego rozwiązania są oczywiście łatwość oraz szybkość wykonania. To jednak nie wszystko! Dual Formy występują w wielu kształtach: kwadrat, migdał i balerina co pozwala na stworzenie wyjątkowych stylizacji dopasowanych do naturalnego kształtu paznokci oraz indywidualnych upodobań. Wykonując przedłużanie własnoręcznie, przy użyciu form około 90% pracy można bez komplikacji wykonać prawą ręką, to świetna wiadomość dla wszystkich, którym praca lewą (bądź prawą ręką) stwarza problemy.

Niezbędne produkty do wykonania przedłużania przy pomocy form

Wszystkie produkty, które są potrzebne do wykonania przedłużania przy pomocy Dual Form są dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej La Diosa.

Dual Formy
To obowiązkowy produkt, który umożliwia wykonanie manicure tą metodą.

Akrylożele
W naszej ofercie są dostępne akrylożele wielu producentów. Zaletą tych produktów jest gęstość, która umożliwia precyzyjną pracę nawet początkującym, trwałość i różnorodność kolorów. Praca z akrylożelami jest łatwa i przyjemna, wystarczy odrobina chęci, wiedzy oraz pewna ręka.

Cleaner
Jest niezbędny podczas formowania akrylożelu, aby cały proces przebiegał bez komplikacji, wystarczy moczyć pędzelek w cieczy i za jego pomocą formować produkt budujący paznokieć.

Pędzelek
Warto wybrać dedykowany pędzelek, dzięki temu praca z produktem będzie łatwa i przyjemna. Polecamy pędzelek ze szpatułką.

Pilnik
Podczas tworzenia stylizacji każdą metodą pilnik do paznokci jest niezbędnym narzędziem, które pozwala nie tylko na przygotowanie płytki paznokciowej, ale również dopracowanie wszystkich niedoskonałości po aplikacji masy.

Przedłużanie paznokci przy użyciu Dual Form Krok po kroku

1. Przygotuj płytkę paznokcia jak zawsze.
2. Nałóż bazę hybrydową (lub dedykowaną) i utwardź w lampie.
3. Rozłóż akrylożel w formie, zwracając uwagę na długość, którą chcesz osiągnąć.
4. Przyłóż formę do paznokci i dociśnij.
5. Utwardź przy użyciu lampy Led/UV
6. Delikatnie usuń formę.
7. Dopracuj paznokieć, jeśli jest taka potrzeba i wykonaj stylizację lub nałóż top hybrydowy.

Gotowe!

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...