Lakiery do paznokci

Rubber Base Boska Nails - nowość!

Do naszej oferty właśnie dołączyły prawdziwe świeżynki - bazy kauczukowe od Boska Nails! To zupełnie nowy produkt w ofercie tej marki, który wraz z terminem premiery pojawił się również w naszej hurtowni manicure. Nowa kolekcja to aż 11 delikatnych odcieni, które świetnie sprawdzą się nawet jako samodzielna stylizacja, wystarczy pokryć produkt bazowy topem i gotowe! Jesteśmy pewni, że te lakiery hybrydowe szybko staną się waszymi ulubieńcami.

Kolorowe Bazy kauczukowe PRO RUBBER BASE

To produkty bazowe do zadań specjalnych, stworzone z myślą o problematycznej płytce paznokciowej podatnej na rozdwajanie i kruszenie. Rubber base wzmacnia płytkę paznokcia, wyrównuje powierzchnię i nadaje jej jednolitą, naturalną barwę. Produkt wygląda dobrze pokryty jedynie topem jako jednolita stylizacja, która nie rzuca się w oczy, jest elegancka i schludna, to idealna propozycja manicure do szkoły, biura bądź na spotkanie biznesowe, a nawet na co dzień dla osób, które nie lubią nosić krzykliwych stylizacji. 11 kolorów z nowej kolekcji to duże pole do popisu. Bazy kauczukowe oprócz tego, że sprawdzają się jako stylizacja po pokryciu topem hybrydowym, stanowią też świetną podstawę do zdobień, a nawet kolorowych lakierów hybrydowych. Zaletą produktów jest wysoka trwałość, konsystencja, idealnie wyprofilowany pędzelek oraz właściwości samopoziomujące, dzięki temu aplikacja produktu jest bardzo łatwa i szybka.

Zapraszamy do obejrzenia video na instagramie, w ramach którego nasza instruktorka prezentuje wszystkie nowe kolory baz od Boska Nails.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Bazy hybrydowe rubber w naszej hurtowni manicure

Boska Nails to nie jedyny producent, który w swojej ofercie ma bazy kauczukowe do paznokci. Produkty tego typu oferuje również Claresa, Palu, Maker, Didier czy Yoshi, a wszystkie są dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej La Diosa. Bazy kauczukowe skradły serca wielu wielbicielek manicure, a to wszystko dzięki wysokiej trwałości, łatwej aplikacji oraz szerokim możliwościom stylizacyjnym. Na produkt bazowy można aplikować kolorowe lakiery hybrydowe lub poprzestać na utrwaleniu samym topem. Możliwości jest bardzo dużo, a część producentów oferuje również kolorowe bazy hybrydowe Rubber stanowiące świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym stale brakuje czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaletami kauczukowych baz hybrydowych, które warto mieć w swojej kolekcji.

Udostępnij:
Loading...