Manicure

Sierpniowe wyzwanie Nail Art - wygraj BOX niespodziankę!

Wraz z początkiem miesiąca postanowiliśmy ruszyć z wyzwaniem, w ramach którego do zdobycia jest wyjątkowa nagroda! Zapraszamy wszystkie wielbicielki oraz wielbicieli manicure hybrydowego do wzięcia udziału w naszej szalonej, kreatywnej zabawie!

Wyjątkowa nagroda!

Przygotowaliśmy wspaniałą nagrodę: BOX PAZNOKCIOWY!
Zawartość wygranej jest prawdziwą niespodzianką, ale ostrzegamy! Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ w Boxie znajdują się prawdziwe perełki, które uwielbiamy my oraz nasi klienci. Jesteśmy pewni, że zawartość ucieszy zdobywcę i pozwoli tworzyć nowe stylizacje!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Zasady wyzwania

Przez cały miesiąc każdego dnia na naszym Instagramie @ladiosa.pl będziemy udostępniać tutoriale ze zdobieniami w różnej stylistyce, aby wziąć udział w zabawie i zgarnąć wygraną wystarczy odzwierciedlać nasze zdobienia. Nagroda trafi do jednej z osób, która odwzorowuje wszystkie stylizacje.
Oznaczajcie nas w postach i relacjach, abyśmy mogli zobaczyć wasze prace!

Wyzwanie Nail Art to świetna okazja do tego, by rozwinąć swój warsztat i tworzyć niepowtarzalne zdobienia. Liczymy na świetną zabawę i pokaz kreatywności. Manicure hybrydowy daje wiele możliwości stylizacji i właśnie to chcemy wam pokazać i zobaczyć na waszych paznokciach. Czekamy na Wasze stylizacje, nasza instruktorka przygotowuje dla Was wyjątkowe propozycje i wyzwania.

Lakiery hybrydowe w dłoń i do dzieła!

Udostępnij:
Loading...