Sklep kosmetyczny La Diosa w 2022 i plany na kolejny rok

Rok 2022 upłynął wyjątkowo szybko, jednocześnie w tym czasie wydarzyło się u nas bardzo dużo. Wszystkie nasze działania motywowane są potrzebami naszych klientek i klientów. Zależy nam na tym, by każdy znalazł u nas produkty, których potrzebuje, ale również, aby zakupy, były wygodne a realizacja bardzo szybka.

Sklep kosmetyczny w nowej odsłonie

W minionym roku dokonaliśmy zmian systemowych, ale również związanych z estetyką naszego internetowego sklepu. Wprowadzenie nowego layout-u kosztowało nas dużo czasu spędzonego na projektowaniu i testach związanych z wygodą i przejrzystością procesu wyboru produktów oraz realizacji koszyka. Dziś nasz cel spełnij się w 100%, zakupy są łatwe i przyjemne, a komunikaty związane z cenami, promocjami i indywidualnymi informacjami o produkcie w pełni czytelne. Nasz sklep kosmetyczny jest przyjazny dla klientów!?

Social media jednym z naszych priorytetów

Rok 2022 stał się również przełomowy dla naszych social mediów, w naszym zespole pojawiła się instruktorka Natalia, która jest doświadczonym i nagradzanym specjalistą w dziedzinie manicure. Dołączenie Natalii do La Diosy przyniosło wiele dobrego i spełniło jedno z naszych biznesowych marzeń, czyli możliwość oprócz wysokiej jakości produktów dostarczania również praktycznej wiedzy przekazywanej przez specjalistę. To nie wszystko! Pojawiliśmy się na TikTok-u, a nawet przywróciliśmy swój kanał na YouTube. Jednak prawdziwą bombą w tym roku są Live prowadzone przez naszą instruktorkę. Niemal w każdy weekend na naszym Instagramie @LaDiosa.pl Natalia prowadzi live o tematyce manicure. Tego nie można przegapić!

Nowości w asortymencie

Dbamy o to, by w naszej ofercie zawsze dostępne były wszystkie nowości manicure i pedicure, dlatego znajdziecie u nas najnowsze kolekcje produktów znanych i cenionych marek w Polsce i na świecie. W minionym roku do naszej oferty dołączyło kilku producentów np.: Boska Nails, Yoshi, Makear, Didier, Clavier i wiele innych. W naszym sklepie kosmetycznym znajduje się wszystko, czego potrzeba do wykonania manicure hybrydowego, żelowego, a nawet akrylowego oraz produkty niezbędne do wykonywania zabiegów kosmetycznych, oraz przedłużania rzęs. W tym roku powiększyliśmy równie grupę preparatów podologicznych, a nawet kosmetyków do twarzy. Dzięki bogatemu asortymentowi, każdy może u nas kupić to, czego potrzebuje, produkty do manicure, kosmetyki do twarzy i ciała nie tracąc czasu na szukanie i zamawianie w kilku sklepach i nie płacąc dodatkowo za przesyłki w każdym z nich.

Co czeka nas w 2023 roku?

Ten rok był dla nas wyjątkowy, jednocześnie nie osiadamy na laurach i w 2023 wchodzimy z energią do działania. Kończymy 2022, a jednocześnie zaczynamy nowy rok od przebudowy naszego magazynu. Zmiany pozwolą nam sprawniej pakować i wysyłać paczki, ale również wpłyną na wygodę pracy naszego zespołu. W nowym roku nie zabraknie u nas z pewnością nowych produktów. W 2023 nasze media społecznościowe będą obfitowały w wiedzę i inspirację, a w każdy weekend będzie odbywał się live paznokciowy. Mamy dla Was o wiele więcej niespodzianek (w tym konkursów z nagrodami) i z pewnością na wiele fajnych pomysłów wpadniemy w ciągu roku.

Nie możemy się doczekać!☺️

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...