Manicure

Very Peri kolorem roku 2022!

Instytut Pantone wybrał Very Peri na kolor roku 2022, oficjalna nazwa koloru to 17-3938 Very Peri. Barwa to idealne połączenie intensywnego błękitu z nutą fioletowych odcieni. Barwa ta ma wyzwolić w nas kreatywność oraz pobudzić twórczego ducha. Instytut Pantone wybiera kolor roku od 2021 lat, co zawsze jest sporym wydarzeniem w świecie mody, trendów wnętrzarskich, ale również w świecie beauty. Zwycięski kolor zawsze staje się hitem. Przypominamy, że w poprzednim roku wyjątkowo zostały wytypowane aż 2 barwy uspokajająca szarość (Ultimate Grey 17-5104) oraz słoneczna żółć (Illuminating 13-0647).

Manicure w kolorze Very Peri

Trendy kolorystyczne łatwo odzwierciedlić na paznokciach, a z nami jest to jeszcze łatwiejsze. Kolorowy manicure hybrydowy ma może mieć wiele oblicz, w tym roku to na pewno będą odcienie niebieskiego i fioletu a dokładniej Very Peri. Wśród naszej oferty dostępne są filetowe lakiery hybrydowe właśnie w kolorach odzwierciedlających najnowszy trend.

Lakiery klasyczne w kolorze Very Perii

Nie każda wielbicielka manicure od razu stawia na hybrydę, ale to nic złego, ponieważ w naszej ofercie znajdują również propozycje w klasycznej wersji. Klasyczne lakiery do paznokci można malować, zmywać i ponownie malować niemal codziennie. Taki manicure jest mniej trwały od opcji hybrydowej, ale sprawdza się np. w sytuacji, gdy na co dzień paznokcie muszą być naturalne ze względu na regulamin w pracy lub w szkole.

Claresa Lakier Klasyczny Laq Color 55
Niemal idealnie wpasowuje się w najmodniejszy kolor tego roku! Chłodna barwa fioletowego w wydaniu Claresy jest bardzo elegancka i szykowna. Color 55 świetnie prezentuje się nez żadnych dodatków, a w połączeniu z brokatem lub złotą folią transferową stanowi idealną stylizację karnawałową.

NEONAIL lakier klasyczny Magnetic Look 7187
Ten kolor jest dostępny również w wersji hybrydowej, dlatego bez względu na to, jaki manicure nosisz, możesz mieć go w swojej kolekcji. To nieco cieplejszy odcień fioletu, który sprawdzi się przy każdym typie karnacji i wygląda bardzo elegancko nawet bez dodatkowych ozdób.

Lakiery hybrydowe w kolorze Very Peri

W naszej ofercie znajduje się aż 9 znanych i cenionych marek lakierów hybrydowych, wśród dostępnych produktów znajduje się wiele propozycji w odcieniach niebiesko-fioletowych. Manicure hybrydowy zapewnia trwałą stylizację na o wiele dłuższy czas niż w przypadku klasycznego rozwiązania. Przygotowaliśmy kilka naszych propozycji lakierów w najmodniejszym kolorze tego roku, czyli Very Peri.

Lakiery hybrydowe Claresa
Lakier Hybrydowy Claresa Blue nr 704
Claresa Lakier Hybrydowy Purple nr 603

Indigo
Indigo lakier hybrydowy Bambi Girl
Indigo lakier hybrydowy Lila Sky

Kabos Gelike
Kabos Gelike lakier hybrydowy Bubble Gum
Kabos Gelike lakier hybrydowy Violet Milk

Neonail
Neonail lakiet hybrydowy Snowflake Fairy 8891
- Neonail lakier hybrydowy Afternoon Cocktails 8527

Udostępnij:
Loading...