Wietrzenie magazynów! Złap okazję!

Mamy dla Was świetną wiadomość, właśnie ruszamy z niepowtarzalną promocją! Skorzystaj z wyjątkowej okazji, jaką jest wietrzenie magazynów i upoluj produkty w super cenie. Co na Was czeka? Nitki do zdobień, pyłki do paznokci, żele budujące, rubber bazy, oliwki do paznokci, produkty do pielęgnacji stóp, pędzelki do żelu i zdobień, frezy diamentowe, ceramiczne i porcelitowe, cążki, radełka, produkty marki lash brow, produkty do dezynfekcji, lakiery hybrydowe i klasyczne, lampy, frezarki i gotowe zestawy do wykonywania manicure! Przygotowaliśmy kilka propozycji, które warto upolować! Wejdź w zakładkę WIETRZENIE MAGAZYNÓW i złap okazję!

Produkty, które warto kupić

Lampa 48 W z sensorem ruchu
Profesjonalne urządzenie, które zapewni utwardzenie żelu i hybrydy w o wile krótszym czasie niż tradycyjne lampy UV. Dzięki wbudowanemu sensorowi ruchu urządzenie włącza i wyłącza się samo bezpośrednio po włożeniu lub wyciągnięciu dłoni, lub stopy. Wysoka moc zapewni trwałość każdej stylizacji. Lampa daje możliwość wyboru 3 trybów pracy: 10 sekund, 30 sekund, 60 sekund.

Frezarka do paznokci JD700
Urządzenie dedykowane jest do zabiegów manicure wykonywanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale sprawdzi się również we własnym zaciszu domowym. To idealny sprzęt do rozpoczęcia swojej przygody z manicure kombinowanym. Dzięki frezarce można w łatwy sposób usunąć stary manicure oraz przygotować skórki, oszczędzając w ten sposób czas. A gdy już upolujesz swoją frezarkę, to koniecznie zapoznaj się z ofertą frezów.

Zestaw do hybryd
Wietrzenie magazynów to idealna okazja do tego, by kupić swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego i rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Bardzo rzadko można kupić gotowy zestaw produktów w takiej cenie. Komplety mogą się różnić od siebie zawartością, jednak we wszystkich znajduje się to, czego potrzeba do wykonania manicure: lampa, lakiery, akcesoria oraz preparaty.

Lakiery hybrydowe
To świetna okazja, by uzupełnić swoją kolekcję lakierów hybrydowych. Produkty w tak korzystnych cenach dostępne są bardzo rzadko. To dobry moment dla stylistek, by uzupełnić zapasy zimowych kolorów oraz rozpocząć przygotowania do wiosny. Jeśli wykonujesz manicure w zaciszu domowym, to teraz możesz przetestować nowe kolory, których w kosmetyczce nigdy nie jest za dużo!

Ozdoby i akcesoria do manicure
Każdy kolor nabiera zupełnie innego wyrazu w połączeniu z ozdobami. Jeśli lubisz błyskotki na paznokciach, to z pewnością znajdziesz wiele produktów, które trafią w Twój gust. Oprócz ozdób dostępne są również akcesoria do manicure takie jak np. pędzelki. Wietrzenie magazynów to świetna okazja, by wzbogacić kosmetyczkę i zapewnić sobie więcej możliwości w stylizowaniu paznokci.

Udostępnij:
Loading...