Lakiery do paznokci

Wykonaj w łatwy sposób manicure karnawałowy

Śledząc trendy manicure, nie można nie zgodzić się z tym, że każda pora roku i okazja rządzi się swoimi kolorami, tak jest również z karnawałem. To idealny czas na to, by zaszaleć na imprezach, ale również dać się ponieść fantazji podczas tworzenia stylizacji na paznokciach. Jak co roku w tym okresie królują błyskotki i brokaty! Wyjątkowa stylizacja wydaje się czasochłonna i niemożliwa do wykonania w zaciszu domowym. Nic bardziej mylnego! Mamy kilka propozycji, które pozwolą stworzyć w szybkim czasie i bez konieczności posiadania wyjątkowych umiejętności modny karnawałowy manicure, który zaskoczy wszystkich.

Brokatowe lakiery hybrydowe

Świetnym pomysłem na imprezową stylizację są lakiery hybrydowe z brokatem. Wśród dostępnych produktów są odpowiadające osobom, które wolą delikatniejszy manicure, tu sprawdzą się odcienie nude z małymi drobinkami brokatu, lub top hybrydowy z brokatem. Dla odważniejszych pań ilość dostępnych kolorów jest bardzo duża. Wśród najnowszych kolekcji pojawiło się dużo błyskotek, naszymi faworytami są lakiery, które ujawniają niewiarygodny blask przy odpowiednim oświetleniu Flashem. W naszej ofercie dostępne są lakiery tego typu takich producentów jak Neonail, Nails Company oraz Sunone.

Pyłki do zdobień paznokci

Dzięki płytkom w łatwy sposób można ozdobić każdy manicure, nie tracąc przy tym zbyt wiele czasu. Zaletą tego typu produktów jest również fakt, że na każdym kolorze lakieru mogą one wyglądać zupełnie inaczej, można przekonać się o tym, stosując np. pyłki z efektem syrenki. Tego typu forma zdobienia pozwala na uzyskanie, za każdym razem zupełnie innego efektu zmieniając jedynie kolor bazowy.

Folia transferowa

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i uzyskaj, ciekawy efekt, w dowolnym kolorze. Folia transferowa do paznokci jest tanią opcją karnawałowego zdobienia dającą wiele możliwości. Można odbić folię na całym paznokciu lub na jego części, by uzyskać zupełnie inny efekt! To jednak nie wszytko, kolory można dowolnie mieszać, a nawet używać folii z gotowymi wzorami i za każdym razem uzyskiwać zupełnie inny, ale równie fantazyjny efekt.

Matowe wykończenie brokatu
Warto dać się ponieść wyobraźni i bawić się nie tylko kolorami i ozdobami, ale również wykończeniem stylizacji. Wystarczy użyć topu z połyskiem, by uzyskać stylizację pełną blasku lub nadać im odrobinę tajemniczości przez matowe wykończenie. Zapraszamy do korzystania z możliwości, jakie zapewnia asortyment, którym dysponuje nasza hurtownia kosmetyczna. Baw się kolorami i szalej z ozdobami tworząc swój własny styl.

Udostępnij:
Loading...