Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
Kuferek Kosmetyczny "LCD" Romby 3D Srebrny
Zaprojektowany specjalnie z myślą o stylistkach paznokci. Niezwykle pojemny - pomieści dużo płynów, preparatów czy akcesoriów do manicure.
Kuferek posiada odpinane dno, gdy potrzebujesz więcej miejsca na dodatkowe urządzenie np. lampę czy suszarkę.
W komplecie znajduje się kluczyk co pozwala zabezpieczyć i zamknąć kuferek.
Kuferek kosmetyczny jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość oraz długi czas użytkowania. Kuferek zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych akcesoriów oraz odpowiednią organizację.
To idealny pomysł na prezent - dla kogoś lub samej siebie! Idealny dla kosmetyczek, wizażystek, stylistek pracujących w terenie bądź do przechowywania kosmetyków w domu. Wykończony jest srebrnym okuciem, a w środku wyłożony jest aksamitem. Struktura kuferka z zewnątrz przypomina układ rombów w efekcie 3D.
Elegancki wygląd i praktyczność sprawi, że kuferek idealnie się sprawdzi jako niezbędnik każdej kobiety.
Otwierany dwustronnie, posiada rozsuwane półki i dolną, odczepianą komorę.
Kolor: srebrny
Ilość: 1 szt.
Wymiary:
WYSOKOŚĆ: ok. 40CM
SZEROKOŚĆ: ok. 35 CM
GŁĘBOKOŚĆ: ok. 25CM
Polecamy również