• Bestsellery

Velox spray 1l preparat do dezynfekcji w 15s

  • Bestsellery

Velox spray 1l preparat do dezynfekcji w 15s

Producent:
Medisept
Kod produktu:
0750-01
25,99 zł
W ciągu ostatnich 14 dni kupiono: 42 szt.
Dostępny
Wysyłka od: 14,49 zł
Podobne produkty:

Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także

Opis produktu

Velox Spray 1L dezynfekcja sprzętu medycznegoAlkoholowy preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni sprzętu medycznegoPodstawowe cechy:Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej
i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, blatów oraz innych trudno dostępnych powierzchni;
Działa już od 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota);
Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych;
Do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością;
Nie pozostawia smug i zacieków;
Polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni;Zastosowanie:

Velox Spray zalecany jest do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, blatów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Preparat można stosować do przedmiotów mających kontakt z żywnością. Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych. Preparat nie zawiera aldehydu i fenolu. Odpowiednio dobrane składniki gwarantują szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie i idealną czystość bez smug. Polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni.Sposób użycia:

Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie, a następnie przetrzeć jednorazowym ręcznikiem. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą, wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Polecamy również

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Loading...