Brak miejsca do przechowywania? Poznaj produkty w wersji mini

Zakup urządzeń i kosmetyków należy do przyjemnych czynności, jednak ich przechowywanie bywa problematyczne. Coraz więcej osób wybiera małe, urocze mieszkanka lub wynajmuje pokój i nie ma zbyt dużych możliwości gromadzenia rzeczy, które nie należą do podstawowych potrzeb. Mimo trudności każda z nas zasługuje na swój kącik z kosmetykami i niezbędnymi urządzeniami, dlatego dziś przedstawimy kilka rozwiązań, które ułatwiają przechowywanie. Zadbane dłonie to zupełna podstawa, dlatego nie rezygnuj z własnej kolekcji do manicure, jeśli lubisz wykonywać go we własnym zakresie, nie odmawiaj sobie również pielęgnacji całego ciała.

Lakiery hybrydowe all in one

W celu zaoszczędzenia miejsca warto postawić na lakiery hybrydowe all in one. Tego typu produkt zawiera wszystko, czego potrzeba do wykonania stylizacji hybrydowej. Polecamy Neonail Simple One Step - To kolekcja lakierów, która dostępna jest w wielu ciekawych kolorach. Producent, tworząc nowe kolekcje, wydaje je w wersji tradycyjnej oraz Simple. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią łatwe i przyjemne rozwiązania. Lakier łączy aż 3 produkty bazę, kolor i top hybrydowy, dzięki temu wystarczy tylko jeden lakier, by stworzyć wyjątkową stylizację.

Mini akcesoria do paznokci
Wybieraj małe bloczki i pilniczki do paznokci, by zajmowały mniej miejsca. To produkty jednorazowe, dlatego nie ma potrzeby, by je gromadzić i kupować duże odpowiedniki, lepiej za każdym razem użyć nowego, by uniknąć gromadzenia bakterii i grzybów.

Mini pochłaniacz do pyłów
Tego typu urządzenia powinna mieć każda profesjonalistka, ale świetnie sprawdzają się one również w zaciszu domowym. Pochłaniacz pyłów to rozwiązanie, które pozwala na zachowanie czystości w pomieszczeniu, w którym jest wykonywany manicure i co najważniejsze pozwala zachować zdrowie.

Kuferek kosmetyczny
Postaw na ładną oprawę. Kuferek kosmetyczny zmieści wiele rzeczy, kosmetyki, urządzenia i nie tylko, a jednocześnie zajmuje niewiele miejsca. Organizer możesz schować w dowolne miejsce, np. do szafy, a jeśli nie masz takiej możliwości, to nie jest powód do zmartwień, ponieważ, prezentuje się on dobrze ustawiony w łazience, sypialni lub innym pomieszczeniu.

Dozownik na płyny
Taki pojemnik z pompką to świetne rozwiązanie z wielu względów ułatwia pracę i nie zajmuje wiele miejsca. Dozownik można przechowywać w dowolnym miejscu, np. w kuferku, a płyn uzupełniający w dużej wersji np. cleaner 1l zupełnie gdzie indziej.

Podgrzewacz do wosku w rolce
To urządzenie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż jego tradycyjna wersja do podgrzewania wosku w puszcze lub twardego. Polecamy ten produkt wszystkim, którzy lubią mieć gładką i zadbaną skórę na dłużej niż w przypadku depilacji maszynką. O tym, jak wykonać depilację woskiem krok po kroku pisaliśmy na naszym blogu → Depilacja woskiem krok po kroku.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...