ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Bazy/ Topy

Cofnij do: Indigo
  Producenci
  Cena
  Pojemność (g/ml)
  Rodzaj lakieru
  Kolor
  Właściwości
  Krycie
  Wykończenie
  Lampa
  Akcesoria
  Filtruj
  • Repair Base to produkt rewolucjonizujący manicure hybrydowy. Jest bardzo plastyczna, a jednocześnie twarda i odpowiednio odporna na uszkodzenia niż tradycyjne bazy hybrydowe.
  • Baza Proteinowa Indigo 13ml + Gratisy
  • Indigo Top wet look 7ml
  • Indigo Super Matte Top Matowy7 ml 
  • INDIGO ZESTAW PROTEIN BASE  REMOVABLE 7ml + TIP TOP NO WIPE 7ML
  • Indigo Top No Wipe Tip Top 13 ml 
  • Indigo Top No Wipe Tip Top 7 ml 
  • Baza Proteinowa Indigo 7 ml 
  • Baza Proteinowa Indigo 13ml + Gratisy

  BAZY I TOPY DO PAZNOKCI INDIGO

  Każdy manicure, jak i pedicure hybrydowy wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża, które zagwarantuje długotrwały i satysfakcjonujący efekt. W przypadku hybrydy absolutną podstawą jest płytka paznokcia, która bez wcześniejszego przygotowania nie poradzi sobie z produktami, takimi jak lakier, czy też żel budujący. Dlatego tak ważne jest zastosowanie topu oraz bazy do paznokci, dzięki którym Twój manicure będzie wyglądał estetycznie przez około 2-3 tygodnie. Marka Indigo zadbała o wysoką jakość oraz duży wybór baz, jak i topów dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Należą do nich m.in. bazy proteinowe oraz mineralne, które dzięki subtelnej barwie, mogą zostać zaaplikowane pod lakier hybrydowy bądź jako samodzielny produkt, niewymagający żadnych dodatków.

  Baza hybrydowa Indigo

  Fundamentalną podstawą każdego manicure oraz pedicure hybrydowego jest baza hybrydowa. Produkt ma za zadanie odżywić i wzmocnić płytkę paznokcia, jak również stworzyć na jej powierzchni warstwę dyspersyjną. Zapewne zastanawiasz się, czym tak właściwie jest warstwa dyspersyjna? Otóż jest to lepka warstwa produktu, która powstaje tuż po utwardzeniu paznokci w lampie. Jest to zjawisko w pełni normalne. Nie musisz się zatem przejmować i martwić, że twój lakier, czy baza nie utwardziły się odpowiednio. Dzięki owej warstwie każdy kolejny produkt może “przyczepić się” do naszych paznokci, a tym samym stworzyć silną i stabilną konstrukcję. Indigo stworzyło szereg baz hybrydowych, do których zaliczamy m.in. bazę mineralną oraz proteinową. Baza proteinowa, jak sama nazwa wskazuje, wzbogacona jest w proteiny Jojoba, które wnikając w płytkę paznokcia odżywiają ją oraz chronią przed ewentualnym rozdwajaniem. Natomiast baza mineralna posiada minerały wpływające na zdrowy wygląd paznokci. W obu rodzajach baz warto wspomnieć o ich idealnej gęstości umożliwiającej sprawną aplikację oraz przepięknych, subtelnych odcieniach.

  Top do paznokci Indigo

  Po skończonej stylizacji hybrydowej należy przejść do ostatniego etapu manicure, a mianowicie do aplikacji topu do paznokci. Dzięki niemu zabezpieczysz swoje paznokcie przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz zwiększysz żywotność wszystkich pozostałych produktów. W naszym asortymencie dostępne są topy do paznokci Indigo w wielu odsłonach. Niektóre z nich, dzięki swojej formule nadają lśniącą, lustrzaną taflę na paznokciach, a inne gwarantują elegancki i szykowny mat. Indigo stworzyło również top żelowy, który idealnie sprawdzi się jako warstwa wykończeniowa wielu stylizacji żelowych. Wystarczy jedna, cienka warstwa produktu, aby pokryć płytkę paznokcia i nadać jej piękny efekt. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz model idealny dla siebie!

  Zadbaj o swój manicure i pedicure hybrydowy!

  Po uzupełnieniu swojej kosmetyczki w top oraz bazę do paznokci możesz być pewna, że Twój manicure oraz pedicure hybrydowy będzie wyglądał pięknie i schludnie, a dodatkowo utrzyma się do wielu tygodni. Produkty marki Indigo będą najlepszym wyborem dla wszystkich wymagających kobiet, dla których liczy się jakość oraz bezpieczny i nieuczulający skład. Na co więc czekasz? Zamów je już dziś!

  Menu

  Lewo
  Prawo