ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Pojemniki, dozowniki na cleaner, zmywacz do manicure


Dozowniki i pojemniki do manicure to wyjątkowo praktyczna pomoc w codziennej pracy. Szczególnie docenią je salony kosmetyczne, w których duże znaczenie ma dobra organizacja, szybkość wykonania i poręczność. Sprawdzą się również w domu do praktycznego segregowania i bezpiecznego przechowywania naszych akcesoriów do paznokci. W ofercie posiadamy kilka rodzajów takich akcesoriów.

Dozowniki do zmywaczy / cleanerów z pompką


Bez takiego dozownika trudno wyobrazić sobie codzienną pracę manicurzystki. Dzięki niemu odmierzamy odpowiednią ilość płynu bezpośrednio na wacik naciskając pompkę jedną ręką. Pomaga to oszczędzić czas i wyeliminować konieczność ciągłego podnoszenia, odkręcania i zakręcania butelki ze zmywaczem lub cleanerem. Poza tym nie ma ryzyka, że płyn rozleje się podczas używania. Dozownik bardzo stabilnie stoi podczas naciskania pompki. Opakowania mają idealnie poręczna pojemność – 150 ml.

W salonie taki dozownik umożliwia dodatkowe oszczędności. Płyny do manicure kupowane są często w bardzo dużych zasobnikach, których cena jest bardziej ekonomiczna. Wystarczy przelać z nich odpowiednią ilość płynu do dozownika. Poza tym podczas pracy podawana jest stała, idealnie odmierzona ilość płynu, przez co nie jest on używany niepotrzebnie i marnowany. Nie bez znaczenia jest również higieniczność takiego rozwiązania ponieważ tylko potrzebna ilość płynu wydostaje się ze środka na pompkę i stamtąd jest zbierana przez wacik. W ofercie do wyboru są różne kolory, dzięki czemu możemy nawet dobrać dozownik do wystroju salonu kosmetycznego.

Pojemniki na cyrkonie i inne ozdoby

Pojemniki na ozdoby to bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla salonów jak i wielbicielek samodzielnego zdobienia paznokci. Do wyboru mamy dwa rodzaje – pojedyncze okrągłe pojemniczki w kompletach 12 sztuk lub pojemnik typu karuzela. W tym drugim znajdziemy dwanaście przegródek na różne akcesoria, jak cyrkonie czy cekiny.

Pojedyncze pojemniki o pojemności 3 gramów świetnie sprawdzą się również przy przechowywaniu brokatu. Karuzela natomiast jest bardzo przydatna w salonie ponieważ łatwo pokazać klientkom wybór ozdób zgromadzonych w jednym miejscu. Przegródki uniemożliwiają mieszanie się drobnych elementów. Przesuwając wieczko otwieramy tylko wybrany rodzaj dekoracji lub zamykamy całość uniemożliwiając rozsypanie się zawartości. Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości, idealnie przezroczystego materiału, dzięki czemu każda ozdoba jest dobrze widoczna.

Pojemniki do dezynfekcji

Higiena po podstawowy wymóg w każdym salonie kosmetycznym. Wszystkie narzędzia muszą zostać idealnie odkażone po użyciu. Dlatego pojemniki do dezynfekcji są obowiązkową pozycją. Pojemniki wyposażone są w pokrywkę, dzięki której nie roznosi się zapach płynu do dezynfekcji kiedy pojemnik nie jest używany. Minimalizuje również możliwość rozlania płynu. Obecne w zestawie sitko umożliwia zanurzenie narzędzi w płynie dezynfekującym i wyjęcie ich do wyschnięcia. Po wyjęciu pojemnik zamykamy i gotowy jest do ponownego użycia. Pojemniki do dezynfekcji są nieduże, a więc poręczne i mieszczą wszystkie używane w salonach narzędzia jak nożyczki, radełka, cążki, frezy.

Aplikator do tasiemek

Aplikator, nazywany też dyspenserem, to innowacyjny pojemnik na samoprzylepne tasiemki do zdobienia paznokci. Tasiemki są popularnym narzędziem pracy manicurzystek. Pozwalają wykonać efektowne wzory na paznokciach. Dostępne są w formie szpul. Aplikator do nich to świetne i poręczne rozwiązanie. Składa się z dwóch części. Wystarczy nałożyć na jedną z nich szpulę z nitka i zamknąć całość. Teraz można w prosty sposób nakładać ozdobę na paznokcie. Łatwo używać go nawet samodzielnie, podczas wykonywania manicure w domu.

Aplikatory wykonano z trwałego, przezroczystego plastiku, dzięki czemu kolor nitki jest doskonale widoczny, co daje możliwość szybkiego wyboru przez klientkę. Dostosowane są do standardowych tasiemek o szerokości 1 milimetra.

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:

    Menu